עבודות עפר

עבודות עפר - בניית אצטדיון

מפריד אגרגאטים - extec double screen

אתר עבודה בסדר גודל כזה מצריך הרבה תכנון ומחשבה מבחינת הארגון שלו. בפרויקטים מסוג זה, אין הגיון מעשי או כלכלי להביא חומרי הידוק ומילוי מהמפעל במחצבה, מקימים מפעל זמני באתר העבודה כאשר חומרי המחצבה הם החומרים שפונו מהשטח, דהיינו חומר כרוי. כל זאת במידה וסוג הקרקע מאפשר כמובן.

ציוד הנדסי של אקסטק, מכונה מפחידה שאוכלת אבנים ופולטת מספר סוגי אגרגטים - Extec Double Screen. זה עולם ומלואו, יש לא מעט יצרנים ועשרות רבות של דגמים ניידים עם כושר ייצור משתנה מדגם לדגם, יש ציודים המשמשים רק לגריסת האבנים crusher ויש גם כאלה משולבים עם screener , אותה מערכת שבעזרת ויברציה חזקה וסט רשתות בגדלים שונים יכולה לנפות ולהפריד סוגים שונים של אגרגאטים.

הנחת קווי ביוב, ניקוז ומים

הנחת קווי ביוב, ניקוז ומים - מכונות מן הגהנום :)

כל קבלן ומגוון כלי העבודה שעומדים לרשותו. אם אתה קבלן להנחת קווי ביוב, כנראה שיש לך כזה בחנייה מתחת לבית.

המשימה פשוטה. להכניס את אלו מתחת לאדמה.

עבודות עפר ופיתוח

מחפרון מרים סלע

פיתוח מוצא מנהרת הכרמל באזור כביש רופין.

זה נראה פשוט אולי, מזיזים כאן איזה סלע ושם ערימת עפר אבל האמת היא הרבה יותר מורכבת מכיוון שיש עשרות אם לא מאות גורמים שצריך להתייחס אליהם.

למה השטח ישמש ? מה סוג הקרקע ? באיזה סוג אגרגאטים להשתמש ? מה עובי שכבת התשתית ועובי שכבות המצע ? מה הם דרגות הציפוף הנכונות לכל סוג אגרגאט ? האם יש תשתיות שצריך להניח (ביוב, מים, תקשורת וחשמל) ? מה עם שיפועים נכונים וניקוז ?

Subscribe to RSS - עבודות עפר