חזרה לכל המדורים

עבודות עפר - בניית אצטדיון

מפריד אגרגאטים - extec double screen

אתר עבודה בסדר גודל כזה מצריך הרבה תכנון ומחשבה מבחינת הארגון שלו. בפרויקטים מסוג זה, אין הגיון מעשי או כלכלי להביא חומרי הידוק ומילוי מהמפעל במחצבה, מקימים מפעל זמני באתר העבודה כאשר חומרי המחצבה הם החומרים שפונו מהשטח, דהיינו חומר כרוי. כל זאת במידה וסוג הקרקע מאפשר כמובן.

ציוד הנדסי של אקסטק, מכונה מפחידה שאוכלת אבנים ופולטת מספר סוגי אגרגטים - Extec Double Screen. זה עולם ומלואו, יש לא מעט יצרנים ועשרות רבות של דגמים ניידים עם כושר ייצור משתנה מדגם לדגם, יש ציודים המשמשים רק לגריסת האבנים crusher ויש גם כאלה משולבים עם screener , אותה מערכת שבעזרת ויברציה חזקה וסט רשתות בגדלים שונים יכולה לנפות ולהפריד סוגים שונים של אגרגאטים.

אצטדיון סמי עופר - ערימת חצץ בשטח אתר העבודה

את האגרגאטים שיוצרו בשטח מפנים לחלק אחר של אתר העבודה, משתדלים שתהיה חציצה בין סוג אחד למישנהו ומשתמשים בהם בשלב מאוחר יותר למצעים. כל אחת משכבות המצע מחויבת על פי תקן לגודל אגרגאט מסוים ורמת ציפוף שונה. לכן הצורך בהפרדה לגדלים שונים. בתאבון.

אצטדיון סמי עופר - אוהל כבוד לטקס הנחת אבן הפינה וחתיכת דשא

לפני שמניחים את אבן הפינה, צריך להקים אוהל כבוד ואיזה חתיכת דשא לתמונות.בחלק אחר של האתר אפשר לספור חמש מכונות קידוח שונות.

החלק הכי מוזר בתמונות האלו שנטוויז'ן וקוואלקום התגנבו להן לפריים :)

מכונות קידוח באצטדיון הכדורגל החדש - תחילת עבודה

עוד תמונות בקרוב.